Poštovani korisniče, ukoliko ova poruka ostane na ekranu i nakon što se učita stranica Vaš pretraživač ne podržava Javascript ili je pak ta mogućnost isključena. Molimo Vas da Javascript uključite ili instalirate neki moderniji pretraživač. Više informacija potražite ovdje.
Kontakt
kontaktvk

kontaktnk

 kontaktcvs

VIJCI KRANJEC
vl. Mladen Kranjec

Ulica Grada Vukovara 3
10000 Zagreb – HR

NAUTIKA KRANJEC, vl. Mladen Kranjec

Nova Cesta 109
10000 Zagreb – HR

 CENTAR VIJAKA SPLIT,
vl. Mladen Kranjec

Velebitska 56
21000 Split – HR

OIB : 59294924118
MB : 2902944330136

IBAN: HR7923600001100660276
VAT: HR59294924118

OIB : 59294924118
MB : 2902944330136

IBAN: HR7923600001100660276
VAT: HR59294924118

OIB : 59294924118
MB : 2902944330136

IBAN: HR7923600001100660276
VAT: HR59294924118

Tel : +385 1 3094 275
Fax: +385 1 3013 124
E-mail: vijci@vijci.com

Tel : 01/3095-071
Tel : 01/3095-077

Fax : 01/3013-124

Email: nautika@vijci.com

Tel : 021/572-154

Email: split@vijci.com

Radno vrijeme
Veleprodaja
Ponedjeljak – Petak
08:00 – 16:00

Maloprodaja
Ponedjeljak – Petak
08:00 – 17:00
Subotom
08:00 – 13:00

Radno vrijeme

Razdoblje od 02. listopada do 27. veljače

od 08:00 do 17:00

Radno vrijeme

Ponedjeljak – Petak
08:00 – 20:00
Subotom
08:00 – 13:00

Veleprodaja
Boris Kušar, voditelj prodaje
boris@vijci.com / 099 2142-887

Tomislav Oštilj, veleprodaja i nabava
tomislav@vijci.com / 099 2818-524

Dražen Oštilj, voditelj ključnih kupaca
drazen@vijci.com / 099 7326 116

Alfred Avgustini, voditelj programa nautike
alfred@vijci.com / 098 9505 650

Damir Jelusić, tehnički savjetnik i voditelj brenda
damir.jelusic@mkt.hr / 099 7326 113

Matija Lukina, voditelj brenda Weicon
matija.lukina@vijci.com / 099 7326-117

Voditelj prodaje

Alfred Avgustini
e-mail : alfred@vijci.com
mobitel : 098 9505 650

Maloprodaja
Tomislav Oštilj, voditelj maloprodaje
tomislav@vijci.com / 099 2818-524

Silvio Gorup, maloprodaja
Marko Koletić, maloprodaja

Maloprodaja

Danilo Radojević
Vjekoslav Kralj

Maloprodaja

Adriana Boban
Mirko Žilić
Pero Žilić

Računovodstvo
Ana Kale
ana@vijci.com

Skladište i logistika
Sanjin Huzjak, voditelj logistike
sanjin@vijci.com / 01 3094 275

Goran Gamilec, skladište
Želimir Martić, skladište
Marko Preindl, skladište
Davorin Stipetić, skladište
Ivan Franjić, skladište

Uprava
Mladen Kranjec, vlasnik
mladen@vijci.com

Saša Kranjec, voditelj veleprodaje i nabave
sasa@vijci.com

Maša Kranjec Avgustini, računovodstvo
masa@vijci.com

Komentari su zatvoreni.

© VIJCI KRANJEC., Sva prava zadržana.
Brandovi